Nieruchomości mieszkalne na sprzedaż w Bashkia Kavaje, Albania strona 12

;
1 065 obiektów total found
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 5
Paradise Palm Rezydencja jest nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks mieszkalny w budowie w Qe…
$103,288
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 37 m²
Piętro 2/4
Adia Residence znajduje się tam, gdzie elegancja i komfort przecinają. Położony 200 m od mor…
$72,723
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
Piętro 5
1 + 1 Apartament z miejscem parkingowym na sprzedaż w Golem - Nowa budowa💶 Cena: 120 000 EUR…
$139,815
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
AdriastarAdriastar
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 47 m²
Piętro 1/6
Apartament znajduje się na 1 piętrze budynku 6-piętrowego, który jest w trakcie budowy w Gol…
$97,933
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 3
Dwa studia znajdują się na 3 piętrze nowego budynku z windą w Golem. Ta nieruchomość posiada…
$126,736
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
Piętro 1
NAREA Rezydencja to nowy, nowoczesny i innowacyjny projekt, położony w jednym z najbardziej …
$213,587
MontbelMontbel
Mieszkanie 3 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 88 m²
Piętro 3
✅ Cena: 1400 euro / m2 - 123,564 euro✅ Lokalizacja: Goleem, Durres✅ Ogółem: 88.26m2✅ Podłoga…
$144,778
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
Liczba kondygnacji 7
"REZIDENCA DRAGOTI 2", jedna z rezydencji o bardzo korzystnej lokalizacji, w odległości 300 …
$98,854
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 5
Apartament znajduje się na piątym piętrze nowego budynku z windą (jeszcze w budowie) w rezyd…
$87,321
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
Piętro 3/6
1 + 1 apartament w dzielnicy Mali I Robit jest na sprzedaż w nowym Adriatyk Garden Residence…
$96,064
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski