Mieszkanie 2 pokoi 45 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$157,380
$3,497/m²
;
In CRM: 10091
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $3,497/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Nowoczesne studio apartament na sprzedaż w kompleksie obecnie w budowie w okolicy Golem, Durres. Apartament ten znajduje się na trzecim piętrze 7- piętrowego budynku, o łącznej powierzchni 54,56 m ², w tym 9,09 m ² dzielonej przestrzeni. W planie funkcjonalnym znajduje się sypialnia, otwarty salon z kuchnią oraz zamknięty balkon z widokiem na morze. Inwestycja dokonywana w tej nieruchomości wykorzystuje materiały wysokiej jakości, ale istnieje również możliwość wyboru wykończenia z góry, ponieważ jest ona nadal w budowie. Kompleks ten będzie również wyposażony w "ROOFTOP" na jego najwyższym piętrze, co pozwoli cieszyć się popołudniami ze wspaniałym widokiem oferowanym. Kompleks oferuje również inne apartamenty lub studio o tej samej typologii i różnych rozmiarach, od 47 m ² do 65 m ². Budynek jest jeszcze w budowie i ma być ukończony latem 2026 roku. Nowoczesna architektura i bliskość morza sprawiają, że jest to idealna okazja zarówno dla życia, jak i dla tych, którzy chcą zainwestować w wspaniały obszar Adriatyku.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się teraz!