Pomieszczenie biurowe 50 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$419,295
$8,386/m²
;
In CRM: 4333586
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

• Adres
    Rruga e Kavajes, 19 Dentist ne Tirane

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,386/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2008
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Office space for sale at the beginning of Kavaja Street at the Millennium Business Center.

The premises are located on the 6th floor and have a total area of 89.33 m2.

-Organized in: Open Space and Veranda.
-Orientation: West.

Elite area, can be used for various office typologies.

For more information, contact me.

Lokalizacja na mapie

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty