Mieszkanie 32 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$370,328
$11,573/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Emiraty Arabskie
  • Region / Państwo
    Dubaj
  • Adres
    7b Street

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $11,573/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Doświadcz wysokości miejskiego wyrafinowania w Binghatti Apex, charakterystyczny punkt orientacyjny w dzielnicy 10 Jumeirah Village Circle przez Binghatti Developers. To architektoniczne arcydzieło łączy nowoczesny design z spokojnym życiem, oferując polecaną kolekcję studio i jednopokojowe apartamenty wykonane dla komfortu, stylu i wysokiego potencjału inwestycyjnego.
Każda rezydencja jest starannie zaprojektowana z przestronnymi układami, wysokimi sufitami i oknami sufitowymi, które maksymalizują naturalne światło i prezentują panoramiczne widoki społeczności. Wnętrza posiadają neutralne palety i wykończenia premium, tworząc spokojne i wyrafinowane środowisko, które równoważy luksus z codzienną funkcjonalnością.
Binghatti Apex zapewnia pełne doświadczenie w stylu życia z wellness i udogodnień rekreacyjnych, w tym basen nieskończoności, boisko wiosła, i przestrzenie socjalne krajobrazu. Jego strategiczne położenie w Dystrykcie 10 zapewnia łatwy dostęp do głównych sieci drogowych przy jednoczesnym zachowaniu spokojnej, wspólnoty skoncentrowanej atmosfera, że JVC jest znany. Dzięki wysokiemu potencjałowi czynszowemu do 8% dla jednostek jednoosobowych, rozwój stanowi atrakcyjną okazję zarówno dla właścicieli domów, jak i inwestorów.
Główne cechy
Doskonała lokalizacja w JVC District 10 z wygodnym dostępem do drogi Podpis Binghatti architektoniczny projekt z premium finashesPrzestronne studia i jednopokojowe apartamenty z wysokimi sufitami Okna podłogowe do sufitu dla maksymalnego naturalnego światła Kompleksowe udogodnienia stylu życia, w tym basen nieskończoności i boisko wiosła Wysoki potencjał ROI z szacowanym 8% zyskiem z wynajmu Własność Freehold dla wszystkich narodowości