Mieszkanie 2 pokoi Ras al-Chajma, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$479,373
$6,392/m²
;
Data aktualizacji: 25.02.2026

Cena za m²
    $6,392/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    75 m²