Mieszkanie 41 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$27,500
$671/m²
;
In CRM: 36863
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $671/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    20 m²

Opis

36863 Bezpłatny apartament na sprzedaż na Alexey Vadatursky Street (Malinowski) w nowoczesnym małym budynku. Powierzchnia 41 m2, a główną zaletą jest dodatkowa prywatna strefa grill 20 m2 - idealna przestrzeń do relaksu, która może być urządzona pod tarasem, pokryta dachem lub stworzyć komfortowy dziedziniec dla siebie. Wszystkie komunikacje są uruchomione, układ pozwala na zaprojektowanie komfortowej i funkcjonalnej obudowy. Sprzedaż na zlecenie - szybko, po prostu i bez zbędnych oczekiwań. Zapraszamy do obejrzenia.