Mieszkanie 69 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$38,000
$551/m²
;
In CRM: 20827
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

• Adres
    vulica 28 i Brigadi

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $551/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    40 m²

Opis

Na sprzeda? przytulny dwupokojowy apartament na ¶ rodkowym pi? trze w wsi Kotowski. Mieszkanie jest w dobrym stanie, dwustronne, z doskonałym układem. Częściowo są meble i oprawy. Wygodne położenie: w odległości spaceru szkoła, przedszkole, supermarket "Tavria", boisko do piłki nożnej i "Epicentrum". Idealny do wygodnego życia.