Mieszkanie 6 pokojów 437 m² Pa Khlok, Tajlandia

Pa Khlok, Tajlandia, Ko Kaeo
$1,08M
$2,477/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $2,477/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    437 m²

Opis

KOH22860

Takie możliwości rzadko trafiają na rynek. Ta rezydencja reprezentuje największy i najbardziej ekskluzywny układ w swojej społeczności, z tylko trzy domy tego rozmiaru kiedykolwiek zbudowane. Jest to obecnie jedyny dostępny do sprzedaży.

Bezpośrednio nad jeziorem z otwartym widokiem na park, dom łączy przestrzeń, prywatność i bardzo praktyczne centralne położenie. W pełni odnowiony i rozszerzony, jest przeznaczony do długoterminowej własności, a nie krótkoterminowych trendów.

Kluczowe korzyści

  • Największy układ w społeczności, tylko 3 domy tego rozmiaru
  • Około 437 m2 powierzchni mieszkalnej
  • Grunty o powierzchni 591 m2
  • 6 sypialni i 7 łazienek
  • Bezpośrednie jezioro i park frontage
  • Otwarty widok na basen społeczności
  • Cicha, centralna pozycja w posiadłości
  • W pełni odnowiony i rozbudowany (+ 20 m2)
  • Dwupiętrowy, w pełni wyposażony dom
  • Trzy miejsca parkingowe
  • Kuchnia zachodnia plus oddzielna Tajska kuchnia