Condo z 1 sypialnią Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$111,462
$3,012/m²
;
In CRM: 1038022
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $3,012/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    37 m²

Opis

Wyndham Jomtien Studio na sprzedaż - To studio, 1-łazienkowe mieszkanie oferuje 35.85 SQM dobrze zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej na 4 piętrze. W pełni wyposażone w nowoczesny wystrój, jednostka posiada wygodną sofę, TV i prywatny balkon, tworząc przytulne i funkcjonalne środowisko życia. Budynek - w szafie zapewnia obszerne przechowywanie, podczas gdy łazienka zawiera wannę dla dodatkowego komfortu. Idealny dla inwestorów, projekt ten oferuje gwarantowane 6% zwrotu z wynajmu przez 8 lat, wraz z 15 dni wolnego pobytu rocznie dla właściciela. Położony w szybko rozwijającym się obszarze z łatwym dostępem do plaży Jomtien, lokalnych restauracji i kluczowych atrakcji, ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję zarówno dla inwestycji i wypoczynku.

Wyposażenie:
  • Lobby
  • Wspólny basen
  • Siłownia
  • Pokój dla dzieci
  • Ogród
  • Restauracje

Położony w doskonałej okolicy Na Jomtien, ten szybko rozwijający się dzielnicy plaży oferuje doskonałą mieszankę spokoju i wygody. Dzięki łatwemu dostępowi do plaży Jomtien, luksusowym ośrodkom wypoczynkowym i opcji gastronomicznych na najwyższym poziomie, obszar ten zapewnia relaksujący, nadmorski styl życia przy jednoczesnym pozostaniu dobrze podłączonym do miasta Pattaya i głównych atrakcji, takich jak Columbia Pictures Aquaverse, Nong Nooch Tropical Garden i Ocean Marina Yacht Club. Bliskość Sukhumvit Road i U- Tapao Airport zapewnia bezproblemową podróż, co sprawia, że jest to atrakcyjny wybór zarówno dla mieszkańców, jak i inwestorów. W miarę dalszego rozwoju infrastruktury, Na Jomtien wyłania się jako bardzo pożądana lokalizacja, oferująca duży potencjał do oceny kapitału i wysokiej jakości środowisko życia.