Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$119,595
$1,759/m²
;
In CRM: 1126791
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,759/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    68 m²

Opis

1 Bed Condo na sprzedaż w Pattaya w Jomtien Beach Condominium

To 1 pokojowe mieszkanie w Jomtien Beach Condominium jest idealnie położony w Jomtien Pattaya. Dlatego mieszkańcy mogą cieszyć się łatwy dostęp do plaży Jomtien, restauracje, kawiarnie, zakupy i codzienne udogodnienia w ciągu kilku minut. Ponadto obszar ten oferuje zrelaksowany, przybrzeżny styl życia, pozostając dobrze połączony z centrum Pattaya. W rezultacie jest idealny dla kupujących poszukujących zarówno komfortu i wygody w doskonałej lokalizacji.

Jednostka znajduje się na 16 piętrze i oferuje jedną sypialnię i łazienkę o powierzchni użytkowej 68 m2 Jest w pełni wyposażone w stylową, w pełni wyposażoną kuchnię, bar śniadaniowy, nowoczesną łazienkę z dużym prysznicem, pralka, klimatyzacja i sufity. Ponadto obiekt obejmuje dwa prywatne balkony z widokiem na morze, zapewniając doskonałe naturalne światło i wentylację. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub użytkowania.

Ponadto budynek oferuje szereg udogodnień przeznaczonych do komfortowego życia. Ponadto projekt zapewnia bezpieczne i dobrze utrzymane środowisko. Dlatego, ta nieruchomość jest doskonałą opcją dla kupujących szuka przestronne mieszkanie z widokiem na morze w Jomtien Pattaya.

Własność: Nazwa zagraniczna

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Kondominium na plaży Jomtien
Obszar lokalizacji: Jomtien
Miasto: Pattaya
Living Size: 68 Sq.m
Piętro: 16
Sypialnie: 1
Kąpiele: 1
Balkony: 2
Widok: Widok na morze
Meble: w pełni umeblowane