Condo 3 pokoi Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$929,105
$4,282/m²
;
In CRM: 1099802
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $4,282/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    217 m²

Opis

Reflekcja Jomtien Condominium na sprzedaż Jomtien Direct Sea View

Ten luksusowy apartament znajduje się w Reflection Jomtien, prestiżowym projekcie nad morzem. Rozwój jest dobrze znany ze swojego ikonicznego wzornictwa, wysokiej jakości konstrukcji i ekskluzywnego stylu życia nadmorskiego, co czyni go bardzo pożądanym zarówno dla życia mieszkaniowego i długoterminowych inwestycji.

Jednostka znajduje się na wysokim piętrze i oferuje bezpośredni widok na morze z przestronnym i dobrze zaplanowanym układem. Z hojną powierzchni użytkowej 217 metrów kwadratowych, rezydencja zapewnia wyjątkowy komfort, prywatność i panoramiczne dekoracje oceanów.

Szczegóły dotyczące jednostki
-3 sypialnie
-5 łazienek
- 39 piętro.
-Unit size 217 m2
-Bezpośredni widok na morze
-W pełni umeblowane
- Dostępne kwoty zagraniczne

Lokalizacja
Bezpośrednio wzdłuż plaży, oferuje natychmiastowy dostęp do plaży i wspaniałe widoki na morze. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do miasta Pattaya, restauracji, kawiarni, sklepów i kluczowych udogodnień, przy jednoczesnym zachowaniu spokojnego i ekskluzywnego środowiska życia. nadal jest jednym z najbardziej popularnych miejsc Pattaya dla luksusowych nadmorskich rezydencji i wysoki popyt na wynajem końca.

Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla kupujących poszukujących przestronnego luksusowego condominium w Jomtien z bezpośrednim widokiem na morze, własnością zagranicznych, i silną wartość długoterminową.

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069 Reflekcja Jomtien Condominium na sprzedaż Bezpośredni widok na morze - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS2021 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: