Dom 3 pokoi Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$263,247
$422/m²
;
In CRM: 1108128
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    624 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    624 m²

Opis

Dom na sprzedaż w East Pattaya z 3 sypialniami

Ten przestronny dom znajduje się we wschodniej Pattaya w cichej i dobrze ugruntowanej społeczności mieszkalnej. Ponadto, lokalizacja oferuje łatwy dostęp do głównych dróg, lokalnych sklepów i codziennych usług. Jednocześnie okolica utrzymuje spokojną i prywatną atmosferę, która bardzo dobrze nadaje się do długotrwałego życia.

Wielkość terenu obejmuje 156 kwadrat wah. W związku z tym przestrzeń zewnętrzna jest otwarta i elastyczna. Ponadto, szeroka działka pozwala przyszłym właścicielom na wygodne dodawanie dużego basenu. W rezultacie przestrzeń zewnętrzna wspiera zarówno relaks, jak i przyszłe dostosowanie.

Wewnątrz domu znajdują się trzy sypialnie i trzy łazienki. Ponadto układ zapewnia wyraźny rozdział między obszarami mieszkalnymi i rekreacyjnymi. Kuchnia w stylu europejskim łączy się płynnie z główną strefą życia. W konsekwencji codzienne działania wydają się praktyczne i skuteczne.

Parkowanie wyróżnia się jako kolejny mocny element. Dom obsługuje parking dla maksymalnie siedmiu samochodów w obrębie działki. Ponadto obszary objęte ochroną chronią pojazdy przed słońcem i deszczem przez cały rok.

Właściciel niedawno przemalował zarówno wnętrze jak i na zewnątrz. Ponadto markizy deszczowe otaczają teraz budynek, co poprawia ochronę pogodową. Dom obejmuje również sprzęt do zapobiegania ptakom na zewnątrz. Urządzenia klimatyzacyjne działają w całym domu, z sześcioma w środku i dwoma w garażu. Niektóre meble pozostają w domu, co dodaje natychmiastowej wygody dla nowych mieszkańców.