Condo z 2 sypialniami Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$120,784
$1,887/m²
;
In CRM: 1119930
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,887/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    64 m²

Opis

Na sprzedaż Venetian signature Condo Resort Pattaya 2 Widok na basen sypialny

Ten dwupokojowy apartament na sprzedaż w Venetian Signature Condo Resort Pattaya oferuje komfortowe życie w popularnym stylu resort rozwoju w Pattaya. Jednostka oferuje 64 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i znajduje się na 4. piętrze z widokiem na basen.

Układ jest praktyczny i nadaje się do codziennego życia. Ponadto salon łączy się bezpośrednio z balkonem. Dlatego jednostka czuje się jasna i otwarta przez cały dzień.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone w urządzenia elektryczne. Jednostka nigdy nie została wynajęta, więc wnętrze pozostaje w dobrym stanie. W rezultacie, nowy właściciel może wprowadzić się natychmiast lub przygotować nieruchomość do wynajęcia.

Cechy własności
  • 2 sypialnie
  • 2 łazienki
  • Powierzchnia mieszkalna 64 metrów kwadratowych
  • Położony na 4. piętrze
  • Balkon z widokiem na basen
  • W pełni umeblowane
  • Urządzenia elektryczne włączone
  • Nigdy nie wynajmowany
  • Tajskie prawo własności nazwy
Potencjał lokalizacji i inwestycji

Venetian Signature Condo Resort Pattaya jest znany z dużych basenów laguny i środowiska w stylu resort. Projekt oferuje relaksującą atmosferę dla mieszkańców.

Ponadto, condominium znajduje się w pobliżu plaży Jomtien, restauracje i sklepy. Ze względu na swoją lokalizację i przestronny układ, nieruchomość nadaje się zarówno do inwestycji mieszkalnych i wynajmu.

https: / / www.expdia.co.th / en / Pattaya- Na- Chom- Thian.dx6214774 Na sprzedaż Venetian signature Condo Resort Pattaya 2 Sypialnia Widok basen - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS2491 nazwa firmy: PLC nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: