Willa 4 pokoi 388 m² Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$1,34M
$3,443/m²
;
Data aktualizacji: 9.02.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    388 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    417 m²

Opis

Rozmieszczenie: Phuket, historyczny dystrykt w pobliżu pomnika zwycięstwa
Willa Powierzchnia: 388 m ² 124; Ziemia Rozmiar: 417 m ²
Sypialnie: 3 wille 124; łazienki: 3