Dom 4 pokoi 305 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$873,245
$2,863/m²
;
Data aktualizacji: 11.01.2026

Rok realizacji
    2027
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    305 m²

Opis

Willa znajduje się u podnóża malowniczych zielonych wzgórz, zaledwie pięć minut od jednej z najlepszych plaż w Phuket. Istnieje atmosfera prywatności i przytulności, a wszystko, czego potrzebujesz - od elitarnych kurortów i klubów golfowych do butików i restauracji - jest dosłownie za rogiem.

Architektura rezydencji jest starannie przemyślany dla maksymalnego komfortu, a duże panoramiczne okna wypełniają przestrzeń światłem i wychodzą na prywatny basen i zielony ogród.

Wnętrze zaprojektowane jest w nowoczesnym minimalizmie z ciepłymi akcentami naturalnymi oraz przestronnymi, zewnętrznymi obszarami rekreacyjnymi harmonijnie uzupełniającymi przestrzeń wnętrza. Dwupoziomowe strefy pozwala wyraźnie oddzielić dzień i prywatne części domu.

Terytorium kompleksu jest czymś więcej niż tylko miejscem do życia. Istnieje klub, fitness, onsen, place zabaw, a nawet amfiteatr w prywatnym parku. Każdy szczegół infrastruktury ma na celu zapewnienie mieszkańcom harmonii z naturą i wysokiego poziomu usług bez opuszczania obszaru chronionego.