Kawalerka 30 m² Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$174,544
$5,818/m²
;
Data aktualizacji: 9.12.2025

Cena za m²
    $5,818/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    30 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Phuket jest stylowy apartament, który doskonale łączy komfort i przystępność cenową!
Pełne wyposażenie!
Bambusowy Las jest interesującą opcją dla osób szukających zakwaterowania w Phuket z naciskiem na przyjazność dla środowiska i komfort. Projekt ten może być atrakcyjny zarówno dla użytku osobistego, jak i dla inwestycji.
Wyposażenie: wspólny basen, sala współprac / konferencyjna, plac zabaw na świeżym powietrzu, hala, park publiczny, fitness, siłownia ogólna, restauracja na terytorium, parking dla samochodów osobowych, całodobowa ochrona, nadzór wideo.
Lokalizacja:
- 20 minut spacerem do plaży;
500m do C 'est Bien Layan Restauracja
- 20 km do lotniska.
Napisz lub zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania!
* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu.