Mieszkanie 2 pokoi 212 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$800,541
$3,776/m²
;
In CRM: 217892
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

• Adres
    Phra Tamnak 6, 440 View Talay 3A

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,776/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    212 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    25

Opis

Na sprzedaż jest ekskluzywny apartament 212 m2, położony na 1 piętrze biznesowego kompleksu mieszkalnego klasy na pierwszej linii od morza. Przestronny układ obejmuje 2 sypialnie, 2 łazienki, jasny salon, jadalnię i w pełni wyposażoną kuchnię. Główną cechą jest panoramiczne okna, z których otwiera się zapierający dech w piersiach widok na morze. Wnętrze wykonane jest z materiałów wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Idealna oferta dla tych, którzy cenią przestrzeń, komfort i codzienne przyprawy morskie prosto z okien ich domu. Widok Talay 3 znajduje się na ulicy Pratamnak 6, z prywatnym dostępem do słynnej plaży Dongtan. Do udogodnień w View Talay 3 należą winda, parking, round- the@-@ clock bezpieczeństwa, nadzoru wideo, basen, usługi pralnicze, wiele rynków, restauracja. Miesięczna opłata za konserwację wynosi 20 ▼ na m2.