Willa 5 pokojów 180 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$816,107
$4,534/m²
;
In CRM: 217884
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    241 m²

Opis

Odkryj unikalną przestrzeń, gdzie luksus jest połączony z naturalną harmonią i atmosferą ośrodka - Villa Inara jest stworzony dla tych, którzy dążą do wysokiej jakości życia i cenią estetykę we wszystkim. To nie jest tylko dom, ale starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny klasy premium, w którym każdy element działa dla przyjemności, komfortu i inspiracji. Znajdziesz przestronną willę z wnętrzem autora, która łączy nowoczesny minimalizm i subtelne motywy kultury tajskiej. Układ uważa się za najmniejszy szczegół: istnieją zarówno odosobnione obszary odpoczynku i relaksu, jak i otwarte przestrzenie, idealne do komunikacji z bliskimi, spotkania z przyjaciółmi lub organizowania stylowych imprez. Główną ozdobą willi jest prywatny basen mozaikowy, który znajduje się tuż obok salonu i staje się naturalnym rozszerzeniem wnętrza. Jest to nie tylko teren rekreacyjny, ale prawdziwa oaza, gdzie można rozpocząć rano z orzeźwiającym pływania lub spędzić ciepłe wieczory nad wodą. Uzupełniając atmosferę samotności i pokoju jest wiszący ogród, ukryty przed wścibskimi oczami - twoje osobiste zielone schronienie dla medytacji, czytania lub kontemplacji. Zewnętrzna część willi jest wykonana w wyśmienitym Styl tajski: czyste linie architektoniczne, naturalne materiały i harmonia z naturalnym otoczeniem. Projektowanie krajobrazu projektu podkreśla ogólną filozofię komfortu i spokoju: bujne zielone przestrzenie ramują każdą strefę i tworzą atmosferę odosobnionego kurortu, do którego chcesz wrócić raz za razem. Villa Inara jest miejscem, gdzie style, komfort i natura łączą się. Tutaj każdy dzień jest wypełniony poczuciem komfortu, świeżości i spokoju. To nie tylko nieruchomości - to wybór stylu życia, który ma wszystko: piękno, wolność, przestrzeń i inspiracja.