Mieszkanie 3 pokoi 350 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$838,195
$2,395/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $2,395/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    350 m²

Opis

BAN21889

Zapraszamy do sanktuarium pulencji położony w czarującym obszarze Manik Phuket - zbiór wykwintnych dwupiętrowych luksusowych willi, każdy zdobiony własnym prywatnym basenem. Na szczycie wzgórz, rezydencje te oferują panoramiczne płótno zapierające dech w piersiach widok na jezioro i góry, zapewniając codzienne widowisko wielkości przyrody.

Gdy wejdziecie na teren tego ekskluzywnego kompleksu, zostaniecie oczarowani harmonijną mieszanką nowoczesnego wyrafinowania i naturalnego piękna. Ściśle zaprojektowane wille są świadectwem doskonałości architektonicznej, oferując pobłażliwe rekolekcje, gdzie każdy szczegół jest rozważnie uleczany.

Jedną z cech charakterystycznych tych luksusowych abodes jest prywatny basen, który zaprasza mieszkańców do wygrzewania się w spokoju ich własnej przystani wodnej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na odświeżający dip lub salon na basenie, basen staje się prywatną oazą, gdzie spokój i wypoczynek zbiegają.

Strategicznie położony, te wille oferują więcej niż tylko raj luksusu. W ciągu zaledwie 20 minut, mieszkańcy mogą znaleźć się pośród tętniącego życiem impulsu centrów handlowych, bogactwo kulturalne międzynarodowej szkoły i słonecznie pocałowanych wybrzeży Bangtao Beach. Wygodność bliskości rozciąga się dalej z dostępem do sześciu szkół międzynarodowych, z których każda znajduje się zaledwie 5 do 20 minut, zapewniając niezrównaną przewagę dla rodzin poszukujących edukacji światowej dla swoich dzieci.