Mieszkanie 3 pokoi 250 m² Chalong, Tajlandia

Chalong, Tajlandia, Chalong
$587,777
$2,351/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $2,351/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²

Opis

CHA22366

Odkryj doskonałą okazję inwestycyjną z sześciu nowo rozwiniętych domów w Chalong, Phuket.

Domy te oferują nowoczesne wzory, przestronne wnętrza i są idealne do celów wynajmu lub długookresowej oceny.

Z wszystkich sześciu domów cena 19000,000 THB, pakiet ten zapewnia doskonałą wartość dla inwestorów.

Lokalizacja:
Położony w Chalong, jednym z kwitnących terenów mieszkalnych Phuket, domy te korzystają z bliskości do głównych atrakcji i podstawowych usług:

  • 5 min do Pier Choalong
  • 10 min do Kata i Karon Plaże
  • 10 min do centrum handlowego Phuket
  • 15 min do starego miasta Phuket
  • W pobliżu restauracje, szkoły, supermarkety i szpitale międzynarodowe

Projekt

Każdy dom posiada nowoczesny, dwupiętrowy design z:

  • 3 przestronne sypialnie z naturalnym światłem
  • 3 w pełni wyposażone łazienki
  • Duży salon na parterze
  • Otwarta kuchnia koncepcyjna z jadalnią

Specyfikacje domu:

Powierzchnia na dom: 250 m2
Land Plot per House: 140 m2

Infrastruktura:

Społeczność przystosowana do bezpieczeństwa 24 / 7
Basen i centrum fitness (opcjonalny dostęp)
W pobliżu sklepy, kawiarnie i rynki lokalne