Willa 11 pokojów 500 m² Na Kluea, Tajlandia

Na Kluea, Tajlandia, Pattaya City
$889,490
$1,779/m²
;
In CRM: 179838
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    11
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    404 m²

Opis

4 - piętrowy dom znajduje się w obszarze Naklua w odległości spaceru od najczystszej i najbardziej przytulnej plaży w mieście Wongamat. Dom położony jest 2 km od największego kompleksu handlowego i rozrywkowego Terminal- 21. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi około 500 metrów kwadratowych, dzia ³ ka wynosi 404 metrów kwadratowych. Pierwsze piętro: 4 pokoje, wszystkie z łazienką i balkonem. trzecie piętro: duży balkon / pralnia / jadalnia / kuchnia / pokój dzienny / pokój biurowy / toaleta. Trzecie piętro: 5 sypialni / 3 łazienki / Jacuzzi. Czwarte piętro: 2 oddzielne pokoje / lobby / mały balkon.