Mieszkanie 2 pokoi 46 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$162,221
$3,527/m²
;
In CRM: 1865264
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

Cena za m²
    $3,527/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    46 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Inwestowanie w wakacje i przyszłość!

Odkryj idealne połączenie tropikalnej przyrody i nowoczesnych udogodnień na rajskiej wyspie Phuk!

VIP TROPIKA to nie tylko nieruchomość, jest to uprzywilejowany styl życia, gdzie można cieszyć się ciepłym słońcem, turkusowe wody Morza Andamańskiego i niepowtarzalną atmosferę Tajlandii. Architektura kompleksu harmonijnie łączy Tajskie tradycje i nowoczesny design, tworząc atmosferę luksusu i przytulności.

Wyposażenie: basen, nowoczesne centrum fitness z najnowszym wyposażeniem, klub dla dzieci, współpraca, bujny tropikalny ogród z egzotycznymi roślinami i kwiatami, ochrona rondo-zegar, nadzór wideo, system kontroli dostępu.

W pobliżu znajdują się:

- Plaża Bangtao;

- Layan beach;

- Międzynarodowa Szkoła UWC w Phuket;

- Centrum handlowe Boat Avenue Mall;

Międzynarodowy Szpital Bumrungrad w Phuket.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu.

Lokalizacja na mapie

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %