Willa 3 pokoi 489 m² Thep Krasatti, Tajlandia

Tajlandia, Thep Krasatti
$913,948
$1,869/m²
;
In CRM: 1000100050
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    489 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem jako prezent! *

Nadaje się do:
Idealny dla tych, którzy szukają ekskluzywnego luksusu i wysokich standardów życia w tropikalnym raju. Projekt ma na celu rozpoznanie inwestorów, którzy cenią komfort i bezpieczeństwo swoich inwestycji.

O lokalizacji:
Położony w Mai Khao na północno-zachodnim wybrzeżu Phuket. Ten obszar słynie z jednej z najdłuższych plaż na wyspie i jej bliskości do ważnych atrakcji kulturalnych i przyrodniczych, takich jak Mai Khao Beach, Sirinat Park Narodowy, i Fundacji Opieki Słoniowej.

O projekcie:
ALLTHAI Villages oferuje luksusowe 3-pokojowe wille z prywatnymi basenami, od 489 do 714 m2. Przestronne działki od 420 do 1,181 m2 gwarantują prywatność i komfort. Każdy element projektu uosabia wyrafinowanie i elegancję.

Ułatwienia:
Clubhouse, Kinderville - strefa dla dzieci, concierge service, bar, centrum fitness, spa, basen, ogród, parking, całodobowa ochrona i CCTV.