Mieszkanie 4 pokoi 146 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$720,119
$4,919/m²
;
In CRM: 1490136
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Cena za m²
    $4,919/m²
  • Piętro
    Piętro
    30
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    55

Opis

Możliwość inwestycji w kompleksie mieszkalnym Copacabana Coral Reef Jomtien, oferując unikalny styl morza, raf i korali. Rentowność od 7%!

Osprzęt!

Apartamenty są umeblowane!

Budynek jest tak zaprojektowany, że wiele apartamentów zapewnia widok na morze, który pozwala cieszyć się zapierające dech w piersiach panoramy Zatoki Tajlandzkiej i piękne zachody słońca.

Ułatwienia:

wspólny basen, łaźnia parowa, sauna, onsen, sala współprac / konferencyjna, basen dla dzieci, park publiczny, fitness, sala gimnastyczna, kort tenisowy, usługi, parking dla samochodów osobowych, całodobowa ochrona, nadzór wideo.

Gwarantujemy pełne prawne wsparcie transakcji. Oferujemy tylko rentowne i niezawodne nieruchomości w Tajlandii. Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu