Willa 4 pokoi 221 m² Ko Samui, Tajlandia

Tajlandia, Ko Samui
$358,017
$1,620/m²
;
In CRM: 2316945
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2024

Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    221 m²

Opis

Kompleks willi z basenami w pobliżu Fisherman's Village, Samui, Tajlandia

Oferujemy wille z basenami i miejscami parkingowymi.

Rezydencja jest objęta całodobowym monitoringiem wideo.

Udogodnienia i wyposażenie w domu
  • Automatyczna brama
  • Kuchnie europejskie
  • Podgrzewacze wody
  • Klimatyzacja i wentylatory
  • Monitoring wideo
Lokalizacja i pobliska infrastruktura
  • Fisherman's Village — 5 minut
  • Lotnisko Samui — 15 minut
  • Szpital — 12 minut
  • Plaża Chaweng — 10 minut