Mieszkanie 4 pokoi 128 m² Benijofar, Hiszpania

Benijofar, Hiszpania
$385,937
$3,015/m²
;
In CRM: 66654
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,015/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    128 m²

Opis

Odkryj tę wspaniałą ofertę rezydencji w spokojnej okolicy Benijostar, Alicante. Kompleks obejmuje 21 ekskluzywnych obudowy na trzech piętrach. Każdy poziom posiada ograniczoną liczbę mieszkań, co zapewnia maksymalną prywatność. Na sprzedaż są obiekty z 2- 4 sypialniami, idealne do różnych stylów życia i potrzeb. Nieruchomość jest korzystnie wyróżniona cechami wysokiej klasy, wśród których penthouses z przestronnych prywatnych solarium, wyposażone w łazienkę i z przedinstalacją dla otwartej kuchni typu są idealnym miejscem do korzystania ze zachody słońca. Mieszkańcy kompleksu mają również dostęp do rozległych terenów zielonych i basen, który tworzy oazę spokoju. Dla właścicieli istnieją miejsca parkingowe i magazyny, co sprawia, że ten kompleks naprawdę wygodne i wygodne dla stałego pobytu. Życie w Benijofar daje mierzony styl życia obok pięknej Costa Blanca. Środowisko łączy spokój i ciszę z bliskością krytycznych usług i infrastruktury, a także wiele możliwości zbadania atrakcji regionu. Urządzenia są dostępne w cenach od 294000 euro do 466000 euro, o powierzchni od 97 m2 do 212 m2, co pozwala wybrać opcję zgodnie z nowoczesnymi wymaganiami.