Dom 60 m² Zelenika, Czarnogóra

Zelenika, Czarnogóra
$162,338
$2,706/m²
;
In CRM: 14150
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.04.2026

Powierzchnia całkowita
    60 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    150 m²

Opis

D8- 028. Dom w Zelenika

Przytulny jednopiętrowy dom w malowniczej okolicy Zelenika, zaledwie 250 metrów od morza.

Dom, o łącznej powierzchni 60 m ², znajduje się na 150 m ² partii i jest całkowicie ruchome w stanie gotowości. Posiada nowoczesne renowacje i wygodny, funkcjonalny układ.

Dom posiada jasny salon otwarty na kuchnię, oddzielną sypialnię, łazienkę z WC i przestronny taras do relaksu.

Spokojny, zielony obszar wolny od tłumów turystycznych, ale morze i wszystkie udogodnienia znajdują się w odległości spaceru.

Istnieje pozwolenie na budowę drugiego piętra, co czyni nieruchomość atrakcyjną dla inwestycji i dla rozszerzenia przestrzeni mieszkalnej.

Nadaje się do stałego pobytu, korzystania z wakacji i wynajmu.