Mieszkanie 1 pokój 55 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$253,055
$4,601/m²
;
Data aktualizacji: 10.03.2026

• Adres
    Prvomajska, 35

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,601/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Wyłącznie możliwość zakupu pięknego mieszkania z jedną sypialnią w samym sercu Budvy, zaledwie 5 minut spacerem od Adriatyku i Starego Miasta. Apartament ten znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego kompleksu, który jest obecnie w budowie i ma być ukończony do końca 2025 roku. Budynek ma łącznie 4 piętra.

Apartament ma rozmiar 55.81 m ² i jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą cieszyć się doskonałą lokalizacją w pobliżu plaży i wszystkich niezbędnych udogodnień Budva. Ten apartament z jedną sypialnią oferuje komfortową przestrzeń mieszkalną, a kompleks obejmuje dwa podziemne poziomy z garażem i windą.

Cena apartamentu wynosi 217,659 €, cena za metr kwadratowy 3,900 €. Ponadto dostępny jest elastyczny plan płatności z początkową płatnością w wysokości zaledwie 25%.

Apartament ten jest doskonałą inwestycją, zarówno dla tych, którzy chcą cieszyć się luksusowym otoczeniu w samym sercu Budvy i dla inwestorów, którzy chcą generować dochody z wynajmu.

Nie przegap okazji do posiadania tego pięknego mieszkania. Skontaktuj się z nami i zabezpiecz swoją nieruchomość w Budva w konkurencyjnej cenie!