Mieszkanie 2 pokoi 63 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$212,984
$3,381/m²
;
In CRM: 8173
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.12.2025

• Adres
    XLIV ulica, s42 anatolia Voronka 4

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,381/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Opis

Wyposażenie apartamentu: • 63 m2 przemyślanej przestrzeni * 2 sypialnie - idealne dla rodziny lub wynajem * Łazienka z wanną jest rzadkością dla nadmorskich apartamentów * 7 piętro nowoczesnego budynku z windą * Przestronny taras z panoramicznym widokiem * Oddzielna kuchnia w pełni wyposażona * Klimatyzacja w każdym pokoju * Built- w szafkach dla łatwego przechowywania Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do życia lub wynajęcia. Zdolność wynosi do 6 osób. Dlaczego akurat to mieszkanie? * Lokalizacja: zaledwie kilka minut do najlepszych plaż Becici i Rafailovici * Bezstronność: nadaje się do osobistej rekreacji i jako nieruchomości inwestycyjnej * Rentowność: sezonowy wynajem w Becici przynosi stabilne dochody * Roztwór gotowy: Możesz się wprowadzić natychmiast.