Mieszkanie 1 pokój 54 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$225,065
$4,168/m²
;
In CRM: 3321
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $4,168/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    54 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Lokalizacja

Apartament znajduje się w Bečići, doskonałej okolicy na Riwierze Budva, zaledwie 3 km od centrum miasta Budva. Plaża i Morze Adriatyckie są tylko 750 metrów od hotelu, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny dla krótkoterminowego użytkowania i życia na wybrzeżu.

Port lotniczy Tivat - 22 km
Podgorica International Airport - 61 km

Restauracje, kawiarnie, supermarkety i codzienne usługi znajdują się w odległości spaceru, zapewniając dużą wygodę dla mieszkańców i gości.

O projekcie

Nowoczesny kompleks mieszkalny 96 apartamentów na pięciu piętrach, przeznaczony dla międzynarodowych kupców i inwestorów. Apartament znajduje się na parterze, oferuje łatwy dostęp.

Do udogodnień należą:
• Basen na dachu
• W pełni wyposażona siłownia
• Parking podziemny
• Plac zabaw dla dzieci
• 24 / 7 ochrona i nadzór wideo

Miejsca parkingowe są dostępne na zakup. Budynek jest połączony drogą asfaltową z główną siecią dróg.

Apartament Przegląd

Apartament oferuje funkcjonalny układ:

• Salon z otwartą kuchnią i jadalnią
• 1 sypialnia
• 1 łazienka
• Taras

Dostarczone nieumeblowane, umożliwiające pełną dostosowanie do potrzeb najmu lub użytku osobistego. Obejmuje wykończone podłogi, płytki ceramiczne, w pełni wyposażoną łazienkę i klimatyzację, zapewniając szybką gotowość wynajmu.