Mieszkanie 1 150 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$243,851
$212/m²
;
In CRM: 225877
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $212/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 150 m²

Opis

Akcja gruntu na sprzedaż w Bugliarica, gminie Budva. Powierzchnia działki wynosi 1150 m2. Strona jest urbanizowana, a zgodnie ze szczegółowym planem, budynek nie może być zbudowany więcej niż trzy piętra. Obiekt przewiduje budowę budynku o łącznej powierzchni 862 m2, przy podstawie nieprzekraczającej 287 m2. Obiekt znajduje się zaledwie 200 metrów od morza.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek