Mieszkanie 2 pokoi 77 m² Bar, Czarnogóra

Czarnogóra, Bar
$227,923
$2,960/m²
;
In CRM: 90732
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $2,960/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Na sprzedaż jest przestronny apartament o powierzchni 77 m2, położony w jednym z najbardziej komfortowych i sought- after obszarów Podgorica, Blok 5. Apartament znajduje się na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku mieszkalnego z dwoma windami. Układ mieszkania jest wygodne i funkcjonalne, przestrzeń jest dobrze nadaje się zarówno do życia rodzinnego i inwestycji. Pokoje są jasne i wygodne, z dobrym naturalnym światłem. Jedną z głównych zalet obiektu jest lokalizacja. W odległości spaceru znajdują się szkoły, przedszkola, dom zdrowia, centrum handlowe Bazar, wydziały, supermarkety, kawiarnie i wszystkie niezbędne infrastruktury miejskiej. Blok 5 od wielu lat jest uważany za jeden z najbardziej żywych obszarów dzięki swojej dużej zieleni, dobrej komunikacji transportowej i spokojnej atmosferze. Wokół budynku znajduje się publiczny parking z dużą liczbą miejsc parkingowych. Dokumenty są całkowicie czyste, właściciel 1 / 1. Świetna opcja dla tych, którzy szukają komfortowej obudowy w jednym z najbardziej płynnych i wygodnych obszarów Podgorica.