Mieszkanie 3 pokoi 68 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$203,149
$2,987/m²
;
In CRM: 2710
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Cena za m²
    $2,987/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2021

Opis

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dwoma sypialniami w kompleksie mieszkalnym znajduje się w jednym z najbardziej popularnych obszarów Budva Riwiera - Becici. Przestronny taras z otwartym widokiem na Morze Adriatyckie, funkcjonalny układ i gotowość do życia sprawiają, że obiekt jest doskonałą opcją zarówno dla własnych wakacji jak i inwestycji. Główne cechy: Powierzchnia: 68 m2 Liczba sypialni: 2 Liczba łazienek: 1 Taras z widokiem na morze W pełni umeblowane Nowoczesny kompleks mieszkalny O apartamencie Apartament wykonany jest w nowoczesnym stylu przy użyciu ciepłych odcieni naturalnych i materiałów wysokiej jakości. Przestronny salon jest wypełniony naturalnym światłem dzięki panoramicznym okna przesuwne i bezpośredni dostęp do tarasu z widokiem na morze i wybrzeże Riwiery Budva. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w meble i urządzenia, klimatyzacja jest zainstalowana, kuchnia jest wyposażona w wbudowane urządzenia i dużą liczbę magazynów. Lokalizacja. Becici Jeden znajduje się w spokojnej części Becici, zaledwie kilka minut od wybrzeża i promenady. Plaża Becici - ok. 600 msupermarketów - w pobliżu Budvy - ok. 3 km Stare miasto Budva - ok. 4 km Porto Czarnogóra - ok. 25 kma lotnisko Tivat - ok. 24 km Obszar Becici jest uważany za jeden z najbardziej popularnych miejsc rekreacji i inwestycji na Riwierze Budva ze względu na szeroką plażę, nowoczesną infrastrukturę i bliskość Budva. Potencjał inwestycyjny Apartamenty z panoramicznym widokiem na morze w Becici są konsekwentnie w wysokim popycie zarówno w krótko- i długoterminowych czynszach. Dzięki prestiżowej lokalizacji, bliskości plaży i nowoczesnemu kompleksowi, nieruchomość ma doskonały potencjał wzrostu wartości i może przynieść stabilny dochód z wynajmu przez cały sezon.