Willa 5 pokojów , Czarnogóra

$820,183
$3,566/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Lokalizacja

  • Adres
    5 Marica

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    230 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    410 m²

Opis

🌟 WILLAS DLA SPRZEDAŻY - Twój dom z wizją ADRIATIC

📐 Specyfikacje:
• Powierzchnia całkowita: 230 m ²
• Powierzchnia działki: 410 m ²
• Trzy piętra, 5 pokoi, 3 sypialnie
• Odległość do morza - 500 m, do centrum Tivat - 700 m, do Porto Czarnogóra - 1 km

💎 Wliczone w cenę:

Wykończenie wnętrza:
• Parkiet / płytki ceramiczne
• Ściany i sufity malowane w kolorach wyboru nabywcy

Wykończenie zewnętrzne:
• Fasada, dach i system odwadniania zakończony

Systemy inżynieryjne:
• Pełna instalacja elektryczna według projektu
• System zaopatrzenia w wodę i kanalizacji
• Kocioł centralny
• Inwerter (wielodzielny) klimatyzacja
• Podłogowe ogrzewanie w łazienkach i wspólnych obszarach
• System wentylacji
• Nadzór wideo

Kąpiele: Płyty najwyższej jakości i wyroby sanitarne

Krajobraz: Taras, parking i chodnik do wejścia

💰 Cena: od 700 000 EUR *
💡 Specjalne warunki płatności dostępne na etapie budowy - elastyczne opcje raty.