Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$383,372
$4,260/m²
;
In CRM: 73543
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.11.2025

• Adres
    Svatovska, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,260/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Luksusowy apartament na sprzedaż w Podgorica, położony w prestiżowej dzielnicy Gorica Lux, zaledwie kilka kroków od Ambasady Brytyjskiej. Całkowita powierzchnia wynosi 90 m2 i oferuje idealne połączenie komfortu i stylu. W apartamencie znajdują się dwie pięknie urządzone sypialnie i nowoczesna łazienka, urządzone z naturalnego marmuru, podgrzewana podłoga i prysznic masażer, który stworzy atmosferę luksusowego spa w domu. Elegancki taras otoczony zielenią stanie się osobistą oazą dla relaksu i rozkoszowania się świeżym powietrzem. Wyłączne meble znanych marek takich jak Ceramiche, B & B, PEDRALI, NATUZI WŁOCHY, Artemide, Calligaris, SOFT LINE i Miotto daje apartament wyrafinowany wygląd i maksymalny komfort. Kuchnia wyposażona jest w wysokiej jakości urządzenia Miele, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zaletą jest obecność miejsca parkingowego z zdalnym dostępem do rampy oraz możliwość zorganizowania garażu. Ten apartament jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią luksus, komfort i dogodną lokalizację w samym sercu Podgorica. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego unikalnego domu!