Mieszkanie 1 pokój 44 m² Przno, Czarnogóra

Przno, Czarnogóra
$187,244
$4,256/m²
;
In CRM: 60774
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,256/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Nowy kompleks mieszkalny z dużym basenem 7 minut do plaży w miejscowości. Przeno. Kompleks będzie miał apartamenty z 1 sypialnią, o powierzchni 44 m2 i 2 sypialnie, o powierzchni 56 m2. Cała niezbędna infrastruktura jest dostępna na piechotę. Obiekt zostanie uruchomiony do lata 2025. Lokalizacja: Przeno Powierzchnia apartamentu: 44- 56 m2 Liczba sypialni: 1-2 Liczba łazienek: 1

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?