Mieszkanie 1 pokój 44 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$420,659
$9,560/m²
;
In CRM: 82450
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

• Adres
    Pod Kuk, 13

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,560/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²

Opis

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy projekt - kompleks mieszkalny w odległości spaceru od Porto Montenegro. Ten wyjątkowy projekt stanowi pokojową i ekskluzywną przystań, chronioną przed niechcianymi gośćmi i jest uosobieniem luksusowego życia, oferując wysoki styl życia, w którym wyrafinowanie i komfort płynnie się przecinają. Mieszkańcy cieszą się wygodą spaceru do Tivat City Park, spokojnej oazy i odkrywania bogatych ofert Port Montenegro. Rezydenci mogą korzystać z wielu wybitnych udogodnień, w tym spa z sauną, łaźnią parową i prywatnych pokoi masażu. Dobrze wyposażona siłownia catering dla entuzjastów fitness, a odkryty podgrzewany basen z kominkiem oferuje pełną atmosferę. Oddany grill jest idealny do obiadu alfresco, a uroczy, otwarty kominek tworzy intymne miejsca na relaks. Place zabaw są przeznaczone dla młodszych mieszkańców, a salon piękności i kino zapewniają dodatkową przyjemność. Sale konferencyjne oferują miejsce na spotkania towarzyskie i zawodowe, podczas gdy wygodna kawiarnia / piekarnia i sklep spożywczy zaspokoić codzienne potrzeby. Firma zarządzająca oferuje całodobowe usługi konsjerża i zarządzania nieruchomościami, obsługując zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Deweloper szczyci się dostarczaniem starannie zaprojektowanych apartamentów, dostarczając kompletny pakiet z meblami, urządzeniami i oddzielnym magazynem w podziemnej części budynku. Projekt obejmuje: - Indywidualny projekt - Kompletny zestaw mebli z Old Hara (dobrze znanych producentów, którzy pracują z marek takich jak Aman, Armani i Kempinski, na bazie "pod klucz") - Wyposażenie gospodarstwa domowego: zmywarka, kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kaptur, pralka, podgrzewacz wody; - Fittings from Villeroy & Boch, Dornbracht, Vitra and Laufen- Kartell; - Legrand smart home systemy - Niezależne systemy wentylacyjne; -Samsung WindFree systemy klimatyzacji, - energooszczędne systemy inżynieryjne; -Oświetlenie punktowe, oświetlenie LED we wszystkich pokojach - drzwi wejściowe z łączonym zamkiem karty / klucza / odcisków palców, - windy KONE ze szkła Murano; - Szybkie sieci internetowe Ten apartament z jedną sypialnią znajduje się na pierwszym piętrze budynku numer jeden i rozprzestrzenia się na 43,45 m2. Składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią i jadalnia pokój wyposażony w urządzenia i jedną łazienkę. Zakończenie planowane jest na koniec 2027 r. (Media stanowią przykład koncepcji i nie odzwierciedlają rzeczywistej sytuacji)