Działki 1 pokój 11 000 m² Kolasin, Czarnogóra

Kolasin, Czarnogóra
$767,068
VAT
$70/m²
;
In CRM: 79328
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

Opis

W Kolašin, jednej z największych w Czarnogórze miejscowości górskich, znanych z szybkiego wzrostu i całorocznej turystyki, pojawiła się rzadka okazja do nabycia specjalnej działki o powierzchni 11 000 m ². Idealnie położony zaledwie 2 km od centrum miasta, ta nieruchomość łączy spokój, naturalne piękno i doskonałą dostępność poprzez w pełni utwardzoną drogę, uzupełnione oświetlenia ulicznego i kompletnej infrastruktury (wody i połączeń elektrycznych dostępnych na miejscu). Ta ziemia oferuje znakomity potencjał rozwojowy: • Zatwierdzony do budowy - idealny do luksusowych domków, willi lub butiku Elastyczność podziału na kilka powierzchni (od ok. 2000 m ²) • Otoczony dziewiczą naturą, oferujący prywatność i malownicze widoki na góry • Kilka minut od kluczowych udogodnień, restauracji i ośrodków narciarskich Kolašin nadal przyciąga międzynarodowych inwestorów ze względu na rozwój sektora turystyki i rosnący popyt na premium nieruchomości, czyniąc tę nieruchomość strategiczną inwestycją o dużej wartości długoterminowej. Cena: 60 €/ m ² Na prodaju imanje u Kolašinu - odlična lokacija Na prodaju prelijepo imanje u Kolašin, udaljeno svega 2 km od centrum grada. Do imanja vodi asfaltni put, a dostupna je i ulična rasvjeta. Imanje posjeduje priključke za vodu i struju, a gradnja je dozvoljena. Ukupna površina iznosi 11.000 m ², uz mogućnost parcelacije na manje parcele (minimalno oko 2.000 m ²). Lokacija je izuzetno atraktivna - mirno i prirodno okreženje, a opet na samo nekoliko minuta od centrum grada i svih potrebnih sadržaja. Cijena: 60 €/ m ²