Mieszkanie 3 pokoi 112 m² Jurmała, Łotwa

Łotwa, Jurmała
$443,796
$3,962/m²
;
In CRM: 38148
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Jurmała
  • Adres
    Mezaparka prospekts, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,962/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Jurmala Park House - nowoczesny dom w sercu Jurmala. Naprzeciwko znajduje się Park Leśny Dzintari i 10 minut spacerem od sali koncertowej Dzintari i plaży. Jasne, przestronne apartamenty z jedną, dwoma i trzema sypialniami. Zainstalowane są grzejniki podłogowe i klimatyzatory. Strzeżone terytorium, parking dostępny. Jest monitoring. Na parterze jest darmowa siłownia dla wszystkich mieszkańców.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?