Willa 4 pokoi 140 m² Lesser Sunda Islands, Indonezja

Indonezja
$165,000
$1,179/m²
;
In CRM: 2242939
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Rooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    254 m²

Szczegóły wnętrza

Urządzenia AGD:

  • Lodówka

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Przytulna willa w pobliżu plaży Lovina!

Nowoczesna willa jednopiętrowa w dzielnicy Lovina, Buleleng to doskonałe połączenie prywatności, natury i komfortowego życia na północy Bali. Przestronna działka, widoki na pola ryżowe i wzgórza, strefa na dachu i bliskość oceanu sprawiają, że ta nieruchomość na Bali atrakcyjna zarówno dla własnego życia, jak i do wynajęcia w cichej lokalizacji kurortu. W pełni umeblowana willa z 3 sypialniami jest wykonana w nowoczesnym stylu tropikalnym i jest gotowa do życia natychmiast po zakupie. Przestrzeń jest przemyślany dla komfortowego życia: jasne pokoje, przytulny salon, wyposażona kuchnia i bezpośredni dostęp do basenu stworzyć atmosferę prywatnego domu wypoczynkowego.

Cechy obiektu:

- 3 sypialnie;

- pełne wyposażenie;

- przestronny salon;

dach z dodatkową przestrzenią do odpoczynku;

- basen 3 × 5 m;

Panoramiczne widoki na pola ryżowe i wzgórza.

Forma własności jest darmowa.

Infrastruktura i lokalizacja:

Willa znajduje się w Lovina, Buleleng - jednym z najbardziej spokojnych i zielonych regionów Bali, znanych z plaż, delfinów i mierzonej atmosfery.