Dom wolnostojący 12 pokojów 510 m² Nerantza, Grecja

Nerantza, Grecja, Municipality of Velo and Vocha, Municipal Unit of Velos
$1,06M
$2,084/m²
;
In CRM: 15813
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Bedrooms:
    12
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    510 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    510 m²

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowy dom o powierzchni 510 metrów kwadratowych we wschodnim Peloponezie . Parter składa się z 6 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Pierwsze piętro składa się z 6 sypialni, 2 salonów z kuchnią, 2 łazienek, 2 WC. Drugie piętro składa się z salonu z kuchnią. Wspaniały widok na miasto, morze, góry, las otwiera się z okien. Są panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie i miejsce do grillowania. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Zainstalowano system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród, garaż. Dom wolnostojący znajduje się w okolicy Neratza