Willa 1 pokój 400 m² Municipality of Chersonissos, Grecja

Grecja, Municipality of Chersonissos, Gouves Municipal Unit
$1,25M
$3,128/m²
;
In CRM: 212213
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²

Opis

Willa na sprzedaż na Krecie. Willa 400 m kw., na dzia? ce 890 m kw., sk? ada si? z pierwszego pi? tra i po?? cznej piwnicy, która ma osobne wej? cie od basenu. Na parterze znajduje się sypialnia z własną garderobą, dwie proste sypialnie, kuchnia, toaleta, łazienka, pomieszczenie użytkowe i otwarty salon z jadalnią. W piwnicy znajduje się sypialnia, WC z prysznicem i duży pokój jednoosobowy z bilard, salon i studium. Na koniec willa dysponuje basenem, chłodnicą olejową, parkingiem, ogrodem, trawnikiem, grillem, spiżarnią, klimatyzacją oraz możliwością budowy 300 m2.
Willa posiada licencję turystyczną EOT i jest wynajmowana dla:
Sezon 500 euro dziennie
Niski sezon 400 euro dziennie

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Chersonissos, Gouves Municipal Unit