Szeregowiec 3 pokoi 180 m² Municipality of Heraklion, Grecja

Grecja, Municipality of Heraklion, Heraklion Municipal Unit, Heraklion
$743,846
$4,132/m²
;
In CRM: 63656
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    6 850 m²

Opis

Na sprzedaż: Oddzielony Dom 180 m2 na 6850 m2 Plot - Agia Pelagia, Heraklion, Kreta Odkryj ten unikalny dom w Agia Pelagia, zbudowany na imponującej działce prywatnej 6.850 m2, oferując pełną prywatność, 120 drzew oliwnych, cytrynowe i pomarańczowe drzewa i bujny ogród. Rezydencja o łącznej powierzchni 180 m2 jest rozłożona na dwa poziomy połączone wewnętrznymi schodami, ale także z niezależnymi wejściami - idealne zarówno dla prywatnego życia, jak i dla gości. Układ: Górne piętro (siedziba główna): Pokój dzienny z kominkiem, oddzielną kuchnią, małą jadalnią i większą, 2 sypialniami i 1 łazienką. Ground Floor (dawniej piwnica): Oddzielny salon, aneks kuchenny, 1 sypialnia, zewnętrzny WC i 2 magazyny. Daty budowy: Ground Floor: 1983 Birth124; Upper Floor: 1989 Cechy: Autonomiczne podgrzewanie oleju Kominek Urządzenie klimatyzacyjne (2024) Słoneczny podgrzewacz wody System alarmowy i kamery bezpieczeństwa Garaż dla 1 samochodu Duży parking odkryty Widok: Nieustraszony widok na morze, góry, gaje oliwne i miasto Heraklion. Odległość: Sandy. Plaże: 3 km Supermarket: 2 km Tawerny: 3 km Lotnisko Heraklion: 23 km