Mieszkanie 1 pokój 50 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$248,717
$4,974/m²
;
In CRM: 167780
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

• Adres
    Tsami Karatasou, 56 Mouseio synaisthematon
  • Metro
    Akropoli (~ 800 m)
  • Metro
    Syngrou Fix (~ 400 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,974/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzedaż 50 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na półpiętrze i składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki.
Okna wychodzą na las. Obiekt posiada klimatyzację, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku nie ma windy.

Apartament znajduje się w dzielnicy Philopadou.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?