Mieszkanie 4 pokoi 50 m² Polychrono, Grecja

Polychrono, Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$143,331
$2,867/m²
;
Data aktualizacji: 3.02.2025

Cena za m²
    $2,867/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2005
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Ta nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej ruchliwych kurortów na półwyspie Kasandra. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w odległości spaceru. Centrum miasta znajduje się zaledwie 50 metrów od nieruchomości, a różnorodność restauracji, barów i kawiarni, dwa hipermarkety, stacja benzynowa, apteka i gabinety lekarskie zapewnią Ci przyjemne i bezpieczne otoczenie na wakacje lub na pobyt przez cały rok. Bliskość jednej z najlepszych części plaży w wiosce pozwoli Ci spędzić wymarzone wakacje. Ponadto parking w tej okolicy jest możliwy nawet w miesiącach szczytu sezonu, lipcu i sierpniu. Metrów kwadratowych – 50 m2 Opis mieszkania: Kuchnia, salon, 2 sypialnie, łazienka, duży taras KOMFORT o Chłodzenie – ogrzewanie klimatyzacja o Drzwi wewnętrzne o Podwójne okna aluminiowe o Antena o Odnowiona kuchnia ο markizy ο W pełni umeblowane OTOCZENIE o Oświetlenie zewnętrzne o Ogrodzenie obwodowe o Patio o Zieleń o Łatwy dostęp