Dom wolnostojący 2 pokoi 65 m² Vrachati, Grecja

Vrachati, Grecja, Municipality of Velo and Vocha, Municipal Unit of Vocha
$161,986
$2,492/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Kominek
  • Balkon

Opis

Vrachati wieś w pobliżu Korinth, maisonette 65 m2 umeblowane 1st- 2. piętro, w bardzo dobrym stanie obok plaży, z nieograniczonym widokiem na morze z dużej werandy i wyłącznego korzystania z tarasu, 2 sypialnie, pokój dzienny z kominkiem, kuchnia open- plan, autonomiczne ogrzewanie z elektrycznością, drzwi bezpieczeństwa, pergola, parking, kamienne podłogi, zwierzęta domowe dozwolone. ramki aluminiowe z podwójnym szkłem.