Dom 3 pokoi 120 m² Kriopigi, Grecja

Kriopigi, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$685,948
$5,716/m²
;
In CRM: 1786
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Dom znajduje się w lesie w miejscowości Kriopigi 1700 metrów od plaży. Istnieje ogród 800 metrów kwadratowych z basenem i kiosku z grilla. W willi znajdują się 2 piętra i składa się z salonu z kominkiem i kuchni, 3 sypialni i 2 łazienki. Jest otwarte morze i widok na las z domu. Warunki pogodowe, 2 miejsca parkingowe, przechowalnia, indywidualne ogrzewanie (olej napędowy), alarm, automatyczny system nawadniania w ogrodzie. Więcej informacji o leku Kriopigi > >