Mieszkanie 3 pokoi 106 m² Trilofo, Grecja

Trilofo, Grecja, Veria Municipality
$188,913
$1,782/m²
;
In CRM: 54681
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $1,782/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    106 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 106 m kw na przedmieściach Salonik. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego magazynu. Mieszkanie ma przedni układ. Widok miasta, góry, lasu otwiera się od okien. Są: kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie. Район: Трилофос

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?