Dom 4 pokoi 100 m² Tornio, Finlandia

Tornio, Finlandia, Kemi Tornio sub region
$89,264
$893/m²
;
In CRM: 671573
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.02.2026

• Adres
    Keroputaantie, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    840 m²

Opis

Przytulny i dobrze utrzymany dom z dwoma sypialniami oferuje przytulne mieszkanie na plaży Tornio Stone Beach. Atmosferyczny kominek połączony z sauną i pralnią zapewnia ciepło i komfort codziennego życia. Garaż jest połączony z domem, a na prywatnym dziedzińcu znajduje się spichlerz i piwnica. Spokojna i przyjazna dzieciom okolica, park zabaw tuż obok i szkoły mniej niż pięć mil stąd sprawiają, że lokalizacja doskonała. Obecnie nieruchomość jest wynajmowana na nieokreślony kontrakt i okazała się dobrą inwestycją - lokatorzy zawsze byli odnalezieni. Niski koszt mieszkania sprawia, że jest to ekonomiczna opcja zarówno dla inwestora, jak i jako domu własnego.