Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Hurghada, Egipt

Egipt, Hurghada
$52,121
$814/m²
;
Data aktualizacji: 6.09.2022

Cena za m²
    $814/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    64 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

 

Niedrogie nieruchomości w promenadzie w Hurghadzie

Plan płatności do 4 lat

La Bella Resort – to nowoczesny ośrodek, w którym możesz posiadać swój dom wakacyjny w mieście o niekończącym się słońcu, ciepłe zimy i klimat podzwrotnikowy, co oznacza, że jest gorący i suchy. Położony w odległości złotej mili od promenady w Hurghadzie, zaledwie 5 minut spacerem od plaży.

Lokalizacja:

  • Międzynarodowy port lotniczy Hurghada – 5 km ( 5 min samochodem )
  • Centrum handlowe Hurghada – 15 km ( 15 min samochodem )
  • Centrum handlowe Senzo – 10 km ( 10 min samochodem )

Udogodnienia:

  • Usługi sprzątania
  • Służby bezpieczeństwa 24/7
  • Telewizja satelitarna
  • Basen
  • Parking samochodowy
  • Obszar komercyjny
  • Usługi zarządzania wynajmem
  • Restauracja i dostawa żywności do mieszkań
  • Windy
  • Basen

4 lata raty 

Plan płatności:
20% na kontrakt
80% wypłacane co kwartał bez odsetek Przez 4 lata